ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی

در  دنیای آی تی و برنامه‌های موبایلی، یکی از مواردی که بسیار به آن رجوع می‌شود، مسئله ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی است. شاید امروزه بخاطر استفاده زیاد از شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و موارد دیگر، افراد زیادی به سودآوری این دست از اپلیکیشن‌ها پی برده باشند. به همین دلیل طراحی اپلیکیشن شبکه اجتماعی همیشه از موارد بسیار محبوب در بین کارفرمایان است. در این بخش قصد داریم تا شما را با یکی دیگر از خدمات گروه برنامه نویسی بامحا یعنی ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی آشنا کنیم. پس تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی

نیاز به مشاورده دارید؟ با ما تماس بگیرید

0912-5841443

ساخت برنامه شبیه اینستاگرام

شاید کسی تا چند سال پیش حتی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی بتوان افراد زیادی را در یک تلفن همراه دور هم جمع کرد. اما فکر سازنده اپلیکیشن اینستاگرام با دیگران کاملا متفاوت بود. به همین دلیل اقدام به ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی اینستاگرام کرد  و در مارکت‌ها منتشر کرد. او با اینکار درآمد بسیار زیادی را برای خود به ارمغان آورد. شرکت فیسبوک که حالا به متا نیز معروف است، از درآمد بسیار بالای این اپلیکیشن با خبر داشت، سریعا نسبت به خرید آن اقدام کرد. اکنون از این ماجرا زمان زیادی می‌گذرد. کاربران زیادی با فرهنگ شبکه‌های اجتماعی آشنا شده‌اند و درآن فعالیت می‌کنند. کسب و کارهای زیادی فعالیت خود را درون شبکه اجتماعی اینستاگرام شکل داده‌اند. اما در این بین کسب و کارهایی برای افزایش فروش خود، اقدام به ساخت شبکه‌های اجتماعی منحصر به فرد خود کرده اند. در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهیم شد.

چرا باید شبکه اجتماعی خود داشته باشیم؟

درحال حاضر از شبکه‌های اجتماعی میتوان استفاده‌های مختلفی کرد. شاید شما برای کسب و کار خود در اینستاگرام یا شبکه‌های اجتماعی دیگر  یک حساب کاربری ساخته باشید. مشتریان و طرفداران خود را به دنبال کردن آن صفحه تشویق می‌کنید. با تبلیغ بر روی آن صفحه دنبال کننده جدیدی را برای خود جذب می‌کنید و در نهایت با اینکار به دنبال افزایش فروش خود هستید. اما راهکار دیگری نیز برای افزایش فروش شما وجود دارد. راهکاری که بسیار مطمئن‌تر و البته کاربردی‌تر می‌باشد. راهکارهایی که با ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی به آنها دست پیدا کنید. در ادامه با این موارد بیشتر آشنا خواهید شد.

ایجاد فضایی ایمن با ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی

 شاید شما در اینستاگرام، فیسبوک، توییتر یا سایر شبکه‌های اجتماعی درحال فعالیت هستید. در آنها پیجی را برای کسب و کار خود ساخته‌اید و بر روی آن کار می‌کنید. اما اینجا دو خطر همواره شما را تهدید می‌کند. خطر اول امکان بسته شدن پیج توسط ارائه دهنده سرویس می‌باشد. شاید روزی فعالیت شما با قوانین اینستاگرام سازگار نباشد، آنگاه اینستاگرام بدون هیچ تعارفی پیج شما را می‌بندد. شاید روزی قوانین اینستاگرام با قوانین ایران سازگار نباشد. آنگاه اینستاگرام نیز فیلتر خواهد شد. دقیقا مثل چند وقته گذشته که این اتفاق افتاد. حال با وجود این همه تهدید، آیا سرمایه گذاری بر روی پلتفرمی که به شما تعلق ندارد کار درستی است؟ قطعا خیر. پس راهکار چیست؟ راهکار ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی است. 

ساخت اپلیکیشن اندروید

برندسازی قوی با ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی

 ساخت یک پیج در اینستاگرام چقدر هزینه دارد؟ قطعا اینکار هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت. هرکسی میتواند به راحتی پس از ورود به اینستاگرام برای خود یک صفحه شخصی ایجاد کند و مشتریان خود را به آن دعوت نماید. اما قطعا هرکسی توانایی پرداخت هزینه‌های ساخت شبیه اینستاگرام یا به عبارت دیگه هزینه‌های ساخت اپلیکیشن اجتماعی را ندارد. به همین دلیل هنگامی که شما برای کسب و کار خود یک شبکه اجتماعی می‌سازید، در واقع به رقبا و مشتریان خود این پیغام را می‌دهید که صاحب برندی قوی هستید. قصد دارید بر روی گسترش این برند بصورت روز افزون کار کنید و از این برند به جایگاه مناسبی برسید. ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی میتواند تا حد بسیار زیادی به قوی شدن برند شما کمک کند.

جلوگیری از  کوچ مشتریان

 هنگامی که شما در اینستاگرام برای مشتریان خود صفحه‌ای طراحی می‌کنید، مشتریان شما صفحه کسب و کارتان را دنبال می‌کنند. پس از مدتی شما درون پیج خود تعدادی پست قرار می‌دهید که دنبال کنندگان شما یا به عبارتی دیگر مشتریانتان آن پست‌ها را لایک یا کامنت گذاری می‌کنند. رقبا شما از این فرصت استفاده کرده و از مشتریان شما میخواهند که صفحه شخصی آن ها را نیز دنبال کنند. به این صورت کسب و کار شما با خطری به نام کوچ مشتریان رو به رو خواهد شد. اما با ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی شخصی خودتان میتوانید این مشکل را نیز به خوبی حل کنید.

ویژگی‌های اپلیکیشن شبکه اجتماعی ساخته شده توسط بامحا

حال که تا اینجای کار شما را  با ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی آشنا کردیم، بهتر است تا کمی با ویژگی‌های اپلیکیشن شبکه اجتماعی ساخته شده توسط گروه برنامه نویسی بامحا آشنا شوید.

امنیت

 اولین و شاید مهمترین رکن در مورد اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی، بحث امنیت آنها می‌باشد. ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی بدون در نظر گرفتن امنیت کار درستی نیست. ما از این موضوع اطلاع کامل داریم و به همین دلیل سعی کردیم تا اپلیکیشن را از نظر امنیتی در وضعیت خوبی قرار دهیم. در اپلیکیشن‌های سوشیال ( شبکه اجتماعی ) که توسط گروه بامحا ساخته می‌شود، از سیستم OTP برای ورود کاربران استفاده شده است. همین مسئله امنیت را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهد. همچنین در کد نویسی این برنامه‌ها، استانداردهای روز دنیا استفاده شده است. به همین دلیل امنیت اپلیکیشن‌هایی که میسازیم بالاست.

کد نویسی قوی در ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی

ساخت برنامه شبکه اجتماعی آنقدر بزرگ و پیچیده است که باید به تمام موارد آن دقت کرد. یکی از این موارد زبان کد نویسی شبکه های اجتماعی است. سوشیال نتورک‌ها با زبان‌های برنامه نویسی مختلفی ساخته می‌شوند که میتوان به موارد مختلفی نیز اشاره کرد. برخی از آنها با زبان پایتون و برخی دیگر با php ساخته می‌شوند. ما نیز در گروه برنامه نویسی بامحا از زبان‌های برنامه نویسی مختلفی برای ساخت برنامه شبیه به اینستاگرام استفاده می‌کنیم. 

محیط کاربری زیبا

هرچقدر که یک برنامه قوی باشد، اما اگر ظاهر مناسبی نداشته باشد مورد توجه کاربران قرار نخواهد گرفت. در مورد شبکه‌های اجتماعی این مورد بیشتر حس می‌شود، چون کاربران مداوم با این نوع برنامه‌ها درحال کار هستند، پس باید محیط کاربری برنامه نیز بسیار زیبا و جذاب باشد. ما در ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی به زیبایی محیط کاربری توجه بسیار زیادی کرده‌ایم. ما سعی کردیم تا محیط کاربری اپلیکیشن را مطابق با هر صنف و کسب و کاری طراحی کنیم تا کاربران نیز بتوانند به خوبی با این نوع اپلیکیشن‌ها ارتباط برقرار کنند. مهم نیست که در طراحی برنامه شما از کدام زبان برنامه نویسی شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنیم، مهم این است که محیط کاربری برنامه بسیار زیبا خواهد بود. 

امکانات مختلف در برنامه

در ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی به موارد مختلفی توجه می‌کنیم. یکی از این موارد، امکانات برنامه می‌باشد. ما سعی کردیم تا مسیر ساخت برنامه شبیه به اینستاگرام را به خوبی طی کنیم. زبان برنامه نویسی شبکه های اجتماعی را بطور کامل بررسی کردیم و اپلیکیشن خوبی را برای شما آماده کرده‌ایم. در برنامه شبکه اجتماعی که برای شما طراحی کرده‌ایم، امکانات مختلفی چون فالو، آنفالو، لایک، کامنت و موارد دیگری که در یک شبکه اجتماعی لازم است، وجود دارد. کاربران شما میتوانند در اپلیکیشنتان پست گذاری کنند، پست‌ها را لایک کنند یا در مورد انها کامنت بگذارند. همچنین شما بعنوان مدیر  اپلیکیشن میتوانید پست‌های کاربران را بررسی، حذف یا ویرایش نمایید. 

قیمت ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی

در مورد قیمت ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی یا ساخت برنامه شبیه اینستاگرام به موارد مختلفی باید توجه کرد. به همین دلیل ما قیمت گذاری مختلفی را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم که در پایین شما با این قیمت‌ها بیشتر اشنا خواهید شد. 

درصورت نیاز به مشاوره بیشتر در مورد ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی با شماره زیر تماس بگیرید.

0912-5841443